Βλέπετε 13–24 από 104 αποτελέσματα
Είδη Κομμωτηρίου
Κατηγορίες προϊόντων
Τιμή
Μάρκα
Brosh Matte Pomade 280gr
SKU:
4589410210101
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
46,95 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,280 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 280gr |
Brosh Original Pomade 115gr
SKU:
4589410210019
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
22,49 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,115 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 115gr |
Brosh Original Pomade 280gr
SKU:
4589410210040
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
46,95 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,280 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 280gr |
Brosh Pomade Hair Balm 70gr
SKU:
8435520255500
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
38,49 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,070 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 70gr |
Brosh Styling Base Spray 200ml
SKU:
4589410210033
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
21,49 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,200 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 200ml |
Brosh Super Hard Gel 200gr
SKU:
4589410210064
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
27,49 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,200 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 200gr |
Brosh Super Hard Hair Spray 210gr
SKU:
4589410210125
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
19,95 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 210gr |
Brosh Unscented Super Hard Gel 200gr
SKU:
4589410210255
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
27,49 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,200 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 200gr |
Brosh x Love Ear Art Pomade 115gr
SKU:
4589410210378
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
22,51 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Brosh |
| Μέγεθος | 115gr |
Gabri Hair Styling Powder Natural Wax 21gr
SKU:
5060962030649
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
8,00 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,150 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Gabri Professional |
| Μέγεθος | 21gr |
Gabri Hair Styling Spray Cool 400ml
SKU:
5060962033626
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
7,95 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,500 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Gabri Professional |
| Μέγεθος | 400ml |
Gabri Hair Wax Bright Finish Orange 150ml
SKU:
5060962030281
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
9,99 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 0,200 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Gabri Professional |
| Μέγεθος | 150ml |






