Βλέπετε 25–30 από 30 αποτελέσματα
Είδη Κομμωτηρίου
Κατηγορίες προϊόντων
Τιμή
Μάρκα
Morgans Styling Pomade Slick Firm Hold 50g
SKU:
67-07-085
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
11,50 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,300 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 50gr |
Morgans Styling Shaping Wax 75ml
SKU:
67-07-312
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
12,50 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,180 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 75ml |
Morgans Styling Texture Clay 120ml
SKU:
67-07-313
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
17,50 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,350 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 120ml |
Morgans Styling Texture Clay 75ml
SKU:
67-07-314
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
12,50 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,180 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 75ml |
Morgans Vanilla & Honey Styling Pomade Slick Extra Firm 500g
SKU:
67-07-309
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
43,00 €Άμεσα διαθέσιμο / 1 έως 3 ημέρες
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 500ml |
Morgans Volume Spray 100ml
SKU:
67-07-060
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
17,00 €Διαθέσιμο / 1 έως 7 ημέρες
| Βάρος | 0,200 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Morgan’s |
| Μέγεθος | 100ml |
